Zosia Zborowska pomogła Wierzbickiej rzucić faceta!Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska zaprzyjaźniły się podczas prób do jednego ze spektakli w Teatrze Capitol. Dziewczyny od tamtej pory są nierozłączne i nawet pokazują się razem na salonach. W sieci zaś zamieszczają zabawne zdjęcia i filmiki. Początek ich przyjaźni również należał do zaskakujących! Szczególnie dla ówczesnego faceta Wierzbickiej.

Marta Wierzbicka (25 l.) po 7 latach związku rozstała się w zeszłe wakacje z narzeczonym Maciejem Zawadzkim (27 l.). W rozmowie z Faktem aktorka zdradziła, że w podjęciu tej decyzji pomogła jej Zofia Zborowska (29 l.).

– Momentem przełomowym mojej relacji z Zośką była sytuacja, gdy za kulisami w teatrze zapytała mnie, czy jestem w związku. Dopytywała, czy jestem szczęśliwa. Odpowiedziałem, że oczywiście, że tak, a ona na to: „Dobrze, skoro tak twierdzisz, to wierz w to dalej”. Pomyślałam sobie: „kurczę, jakim sposobem laska, która rozmawiała ze mną zaledwie kilka razy, tak szybko mnie rozgryzła?”. Bo rzeczywiście już wtedy nie działo się w moim związku najlepiej – tłumaczy nam Wierzbicka. Uwaga przyjaciółki pomogła jej podjąć radykalną decyzję, której dziś nie żałuje.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Zosia Zborowska pomogła Wierzbickiej rzucić faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz