Zosia Ślotała pokazuje swoje mieszkanieJak wygląda mieszkanie jednej z najbardziej popularnych stylistek polskiego show-biznesu? Zosia Ślotała uwielbia surowy minimalizm. Zobaczcie, jak ten styl prezentuje się w jej mieszkaniu!

Zosia Ślotała to jedna z najpopularniejszych stylistek w polskim show-biznesie. Gwiazdy uwielbiają korzystać z jej porad. Zosia potrafi dobrać krój stroju zależnie od figury, zna się na łączeniu kolorów, potrafi wybrać odpowiednie dodatki. Czy swój zmysł artystyczny wykorzystała podczas urządzania mieszkania? O tym możemy przekonać się sami, przeglądając profil Ślotały na Instagramie. Stylistka od czasu do czasu umieszcza tam zdjęcia wykonane w domu. W tle za sylwetką Zosi można zauważyć, że w jej mieszkaniu panuje minimalizm. Białe ściany, białe meble i szare obicia mebli zestawione z ciepłym kolorem drewnianej podłogi. Zabudowane szafy świetnie imitujące ściany – to cechy charakterystyczne mieszkania stylistki? Dodatki? Pluszak na łóżku, lampka na półce i… właściwie to wszystko!

O tym jak mieszka Zosia Ślotała na własne oczy przekonacie się, przeglądając galerię zdjęć umieszczoną powyżej tego artykułu.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Zosia Ślotała pokazuje swoje mieszkanie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz