Żona Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę we Włoszech!Anna Lewandowska, trenerka fitness, mistrzyni Polski w karate oraz propagatorka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia, została ambasadorką włoskiej marki Calzedonia. Żona najlepszego polskiego piłkarza została zaproszona na pokaz bieliźniarskiej firmy w Weronie i jak się okazuje podbiła tamtejsze ścianki i czerwone dywany.

Basia Pasek, dziennikarka WP Gwiazdy realizując materiał do programu “Na językach”, spotkała na pokazie marki Calzedonia Annę Lewandowską. Ponoć żona Roberta Lewandowskiego powaliła włoskich dziennikarzy na kolana. Relację naszej reporterki potwierdzają zdjęcia, które pojawiły się na jej profilach w mediach społecznościowych. Trenerka nie mogła opędzić się od fotoreporterów.

Nic dziwnego! Anna Lewandowska prezentowała się tego dnia olśniewająco. Postawiła na prostotę i to był strzał w dziesiątkę. Mistrzyni karate założyła tunikę odsłaniającą umięśnione ramiona w kolorze khaki i skórzane leginsy podkreślające zgrabne nogi, które dodatkowo wydawały się jeszcze dłuższe dzięki wysokim czarnym szpilkom.

Zachwyt włoskich mediów był uzasadniony?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Żona Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę we Włoszech!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz