Żona Olbrychskiego potrąciła kobietę na pasach!Śpieszyli się, byli już spóźnieni na mszę żałobną za Monikę Dzienisiewicz-Olbrychską (†77 l.). Niestety w Brwinowie pod Warszawą na ich drodze stanęła starsza kobieta. Choć Żona Daniela Olbrychskiego (71 l.) Krystyna Demska-Olbrychska (62 l.) nacisnęła na hamulce, było za późno. Auto uderzyło w osiemdziesięciolatkę!

– Jechaliśmy na mszę pogrzebową Moniki. Zmieniono oznakowanie dojazdu do autostrady, bo są roboty. Starsza pani szła z targu i nie wiem, jak to się stało. Oczywiście, skoro miało to miejsce na pasach, to ewidentnie jest moja wina. Byłam zdenerwowana i zestresowana – opowiada w rozmowie z Faktem żona aktora.

W efekcie uderzenia starsza kobieta straciła przytomność. Pierwsi na miejscu wypadku pojawili się miejscowi strażacy. – Od razu podaliśmy poszkodowanej tlen, chwilę później zjawiło się pogotowie i zabrało ją do szpitala – mówi nam st. kpt. Karol Kroć, rzecznik pruszkowskiej straży pożarnej.

– Jest mi bardzo przykro z tego powodu, to był pierwszy wypadek w moim życiu. Koszmarne przeżycie. Jestem tylko szczęśliwa, że nic tragicznego się nie wydarzyło. Pozostaję w stałym kontakcie z rodziną tej pani i będę się nią opiekować. Wiem, że jest na obserwacji – mówi nam roztrzęsionym głosem pani Krystyna. Sprawą zajęła się też policja.

– Obecnie prowadzimy postępowanie w sprawie tego zdarzenia. Nie wiadomo jeszcze, kto zawinił i jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Badamy też, czy zdarzenie będzie zakwalifikowane jako wypadek, czy kolizja. Wszystko będzie zależeć od tego, jakie obrażenia odniosła poszkodowana – powiedziała Faktowi asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
Żródło info i foto: fakt.pl
lg share en Żona Olbrychskiego potrąciła kobietę na pasach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz