Żona księcia Williama z wizytą w IndiachKsiężna Kate i książę William odbywają właśnie oficjalną wizytę w Indiach. Już pierwszego dnia księżna dała popis swoich sportowych umiejętności, grając z dziećmi w krykieta i piłkę nożną. W tym stroju nie było jej chyba jednak zbyt wygodnie. Księżna Kate i książę William przybyli w niedzielę do Mumbaju, rozpoczynając tym samym oficjalną wizytę w Indiach. Pobyt ten zaczął się dla nich bardzo aktywnie.

Książęca para została przywitana kwiatami, ale nie ucieszyły ich one tak, jak otrzymane kije do krykieta – relacjonuje “Hello!”.

Nie dając się długo przekonywać, księżna wzięła udział w rozgrywce krykieta pod okiem indyjskiego sportowca w tej dziedzinie, Sachina Tendulkara. Nie przeszkadzał jej upał ani nawet niezbyt wygodny strój: długa, zwiewna sukienka i buty na koturnie.

Biegając i odbijając piłkę, jakby robiła to codziennie, wykazywała ogromny entuzjazm oraz ogromne umiejętności – czytamy na “Elle.com”.

Na tym jednak nie koniec sportowych popisów księżnej. Tego samego dnia grała również w nogę z dziećmi ze slumsów i wyraźnie dawało jej to dużo frajdy.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Żona księcia Williama z wizytą w Indiach

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz