Zoe Kravitz w seksownym wydaniu!Zoe Kravitz jest aktorką młodego pokolenia, a także córką słynnego muzyka Lenny’ego Kravitza oraz reżyserki Lisy Bonet. Gwiazda poszła w ślady rodziców i stara się zrobić karierę w rodzimym show-biznesie. W ostatnim czasie pojawiła się w niezwykle seksownej kreacji na premierze filmu “Vincent N Roxxy”.

Aktorka ma na koncie pierwsze sceniczne sukcesy oraz role w takich filmach jak “1000 lat po ziemi”, gdzie pojawiła się u boku Willa Smitha oraz jego syna, a także ekranizacji popularnej serii książek dla młodzieży “Niezgodna”. Jej oryginalna uroda przyciąga zainteresowanie mediów, które gwiazda potrafi wykorzystać, nierzadko wywołując przy tym drobny skandal.

Kilka dni temu Zoe pojawiła się na premierze najnowszego filmu, w którym występuje. Na tę okazję założyła długą czarną suknię podkreślającą jej zgrabną figurę. Najwięcej uwagi przyciągał jednak głęboki dekolt kreacji, który był osłonięty jedynie przezroczystą siateczką. Dzięki temu wszyscy zgromadzeni goście patrzyli tylko na jej biust.

Do tego stroju aktorka dobrała długie srebrne kolczyki oraz bransoletkę w tym samym stylu. Włosy pozostawiła wygodnie związane z tyłu, a delikatny makijaż sprawił, że tego dnia wyglądała wyjątkowo kobieco i seksownie.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Zoe Kravitz w seksownym wydaniu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz