Zobaczcie jak mieszka RutkowskiKrzysztof Rutkowski (56 l.) to najpopularniejszy detektyw w Polsce. Słynny śledczy tylko “Super Expressowi” pokazał jeden ze swoich trzech domów. Wnętrza 500-metrowej willi zaprojektował sam, podobnie jak znajdujący się na posesji basen.

Krzysztof swój olbrzymi dom wybudował na łódzkim Romanowie. Dlaczego akurat tam? Po wielu akcjach ratowania ludzkiego życia czy chwytania przestępców detektyw potrzebuje wyciszenia, a las otaczający jego willę pozwala mu odciąć się od rzeczywistości. Rutkowski sam zaprojektował wnętrza miłego “gniazdka”.

- Lubię projektować i ten dom zrobiony jest pod mój pomysł. Zaprojektowałem fotele do salonu, kuchnię. Lubię lekkość, nie lubię dużej liczby przedmiotów. Lubię, jak jest przestrzennie – zdradza “Super Expressowi” Krzysztof.

Detektyw wolny czas najchętniej spędza w kuchni.

- Lubię gotować, ale nie są to potrawy wyszukane. Jak zaczynam gotować rosół, to robię go 7 godzin. Jestem perfekcjonistą, więc drobno kroję marchewki – śmieje się.

Rutkowski w swoim domu ma także biuro, w którym jak mówi, rozwiązuje większość kryminalnych zagadek. Relaksuje się natomiast w swojej ogromnej łazience oraz sypialni, gdzie czyta książki. Więcej zdjęć na www.se.pl, a cała rozmowa z Krzysztofem na www.superexpress.tv.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Zobaczcie jak mieszka Rutkowski

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz