Zobaczcie jak mieszka Magda Gessler!Magda Gessler uwielbia przepych. Nic więc dziwnego, że przepychu nie mogło zabraknąć w jej mieszkaniu. Jak wygląda wnętrze domu Magdy Gessler? Te zdjęcia mogą was zdziwić.

Magda Gessler to prawdziwy kolorowy ptak. Zawsze mówi to, co myśli. Nie przebiera w słowach. O tym, że jest to kobieta z rozbuchanym temperamentem świadczy nawet jej wygląd. Magda Gessler uwielbia kolorowe ubrania, ozdoby i… przepych! Barokowej obfitości nie brakuje również w jej mieszkaniu. Restauratorka od czasu do czasu umieszcza na Instagramie zdjęcia wykonane w domu.

Jak wygląda mieszkanie Magdy Gessler?

Pełno w nim obrazów, dywanów, pledów i poduszek. Gessler uwielbia miękkie fotele i ciepłe kolory. Motywy kwiatów znajdziemy zarówno na dywanie jak i na obrusie. Wszystko rozświetla kryształowy żyrandol. Z tych wnętrz emanuje ciepło. Mieszkanie Gessler to miejsce rodzinne, w którym świetnie czują się ludzie i zwierzęta. Wystrój wnętrz u restauratorki z pewnością nie spodoba się fanom minimalizmu. Jednak ciężko wyobrazić sobie gwiazdę “Kuchennych rewolucji” w czarno-białym otoczeniu. Czy podoba się Wam mieszkanie Magdy Gessler? Możecie ocenić to sami, przeglądając galerię powyżej artykułu.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Zobaczcie jak mieszka Magda Gessler!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz