Zmiany u Amber Heard i Deppa!Związek Johnny-ego Deppa i Amber Heard od początku należał do burzliwych. Od ponad roku skandal gonił skandal. Wygląda jednak na to, że nad ich małżeństwem zaświeci niebawem słońce. Okazuje się, że najprawdopodobniej młoda żona 52-letniego Deppa jest z nim w ciąży! Czy aktor zostanie po raz trzeci ojcem?

Johnny Depp ma już dwoje dzieci: syna i córkę ze związku z Vanessą Paradis. „People” i „In Touch” zgodnie podają, że aktor za niespełna pół roku znowu zamieni się troskliwego ojca, który na pewien czas odsunie na bok swoją karierę aktorską, by tylko służyć pomocą 29-letniej Amber Heard. Czy to możliwe? Do tej pory aktorka nie zwierzała się mediom ze swoich planów macierzyńskich.

– W ich otoczeniu mówi się, że Amber jest w ciąży. Nowinę ogłoszą, gdy skończy się pierwszy trymestr ciąży i dziecko będzie bezpieczne. Oboje bardzo się cieszą – powiedział informator „In Touch”. Wygląda więc na to, że Heard też chce mieć z aktorem dziecko. Widocznie pozazdrościła Paradis, która w jednym z wywiadów powiedziała, że dzięki dzieciom zawsze będzie łączyło ją coś wyjątkowego z Deppem. Czyżby Amber jej tego pozazdrościła?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Zmiany u Amber Heard i Deppa!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz