Zmarł były narzeczony Joanny KrupyTo była pierwsza wielka miłość Joanny Krupy (37 l.). Michał zawrócił jej w głowie jeszcze za czasów szkoły średniej. Byli parą przez pięć lat, planowali wspólną przyszłość. A teraz modelka dowiedziała się, że jej były ukochany nie żyje

Co prawda Krupa od dłuższego czasu nie utrzymywała kontaktu z Michałem, ale ta wiadomość mocno nią wstrząsnęła. Mężczyznę znaleziono martwego w piątek w jego mieszkaniu. – Umarł z przedawkowania heroiny i leków. Jest mi bardzo przykro, że tak głęboko wpadł w ten nałóg. Prawdopodobnie cierpiał również na depresję – mówi Faktowi załamana modelka.

Dziś Joanna jest szczęśliwa u boku męża Romaina Zago (44 l.), z którym związała się już 9 lat temu. Jednak smutna informacja o odejściu osoby, z którą łączyło ją wiele pięknych chwil, sprawiła, że jest jej bardzo ciężko. Nawet po rozstaniu z Michałem przed laty gwiazda długo nie mogła wyrzucić tej miłości z pamięci. To było naprawdę gorące uczucie. – Michał był powodem, dla którego przeprowadziłam się z Chicago do Los Angeles – wspomina modelka.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Zmarł były narzeczony Joanny Krupy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz