Zmarł Anthony BourdainAnthony Bourdain był amerykańskim szefem kuchni. Prowadził programy kulinarno-podróżnicze, a także pisał książki. O śmierci Bourdaina poinformował CNN. Jak podaje CNN, Anthony Bourdain został znaleziony w pokoju hotelowym w Strasbourgu Francji. W ostatnich dniach pracował tam nad kolejnym odcinkiem programu “Parts Unknown”. Według oficjalnych informacji Bourdain popełnił samobójstwo.

W oficjalnym oświadczeniu stacja CNN napisała:”Jego miłość do przygody, nowych ludzi, wspaniałych potraw i drinków oraz jego niesamowite opowieści o świecie, stworzyły z niego unikalną postać. Nigdy nie przestawał zachwycać nas swoim talentem i bardzo za nim tęsknimy. Nasze myśli są w tym czasie z jego córką i rodziną”.

O Anthonym Michaelu Bourdainie zrobiło się głośno w roku 2000. Wydana wtedy jego autobiograficzna książka “Kitchen Confidential: Adventures in the Culinary Underbelly” została później przeniesiona na ekrany jako serial komediowy “Kill grill”.

Prowadził również szereg programów telewizyjnych. Prócz “Parts Unknown” był autorem “Anthony Bourdain: No Reservations”. Jako juror występował w brytyjskiej i amerykańskiej edycji programu “The Taste”.
Źródło info i foto: onet.pl
lg share en Zmarł Anthony Bourdain

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz