Zbigniew Zamachowski został bez kasy? Wszystko oddaje na dzieci?Odkąd Monika Zamachowska postanowiła upublicznić problemy rodzinne jej męża, nie ma dnia, by media nie rozpisywały się na temat zadłużenia Zbyszka wobec dzieci i byłej żony. Niestety dziennikarka nie pomaga tym swojemu mężowi, a wręcz szkodzi.

Jak donosi Super Express, sytuacja Zamachowskiego wygląda naprawdę nieciekawie. Przed świętami do domu aktora przyszło wezwanie komornicze, zgodnie z którym Zamachowski powinien zapłacić 60 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że kwota alimentów wynosi 16 tysięcy złotych miesięcznie, zaś sam Zamachowski twierdzi, że nie zarabia nawet takiej kwoty. Wychodzi więc na to, że gwiazdor jest już bankrutem. Jak twierdzą dziennikarze tabloidu, niewykluczone, że komornik zajmie mieszkanie aktora, warte maksymalnie 700 tysięcy złotych.

Zbyszek jest wspaniałym ojcem dla swoich dzieci – komentuje w gazecie Monika. Robi dla nich co może, niezależnie od pory dnia i nocy. Oddaje im niemal wszystkie zarobione przez siebie pieniądze i ma dla nich czas. Nie wiem, ile jeszcze wytrzyma taką presję i czy będzie w stanie pracować. Martwię się o niego i z nadzieją czekam na rozprawę w kwestii obniżenia alimentów. Termin powinien pojawić się niedługo.

Warto jednak zaznaczyć, że Monika otrzymuje od swojego byłego męża niemal równowartość alimentów, które Zbyszek powinien płacić swoim dzieciom. Przypomnijmy, że mimo to długi Zbyszka są dla Moniki wyjątkowo trudne do zniesienia
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Zbigniew Zamachowski został bez kasy? Wszystko oddaje na dzieci?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz