Zbigniew Zamachowski płaci rekordowe alimenty!- Kwota, jaką wypłaca na rzecz dzieci pan Zbigniew, to rzeczywiście jedne z najwyższych alimentów w kraju. Spotkałem się kiedyś z wyższymi: prawie 8 tysięcy złotych na dziecko, ale nie była to wielodzietna rodzina, więc suma była mniejsza – powiedział w rozmowie z „Gwiazdami” Ireneusz Dzierżęga, prezes stowarzyszenia Narodowe Centrum Ojcostwa.

Zbigniew Zamachowski pięć lat temu sam zgodził się podczas rozprawy rozwodowej na wypłacanie rodzinie 18 tysięcy złotych miesięcznie – po 4,5 tysięcy na każde z czworga dzieci. Szybko okazało się jednak, że takie finansowe zobowiązanie przekracza jego możliwości. Po długich rozmowach i bieganiu po sądach aktorowi udało się obniżyć sumę alimentów do 14 tysięcy złotych.

To jednak nie spodobało się jego byłej żonie Aleksandrze Juście. Kiedy Zbigniew z osiągnięciem pełnoletności przez swoje trzecie dziecko znów postanowił obniżyć alimenty, na jego pensję wszedł komornik. – W Polsce jest tak, że system sądownictwa zawsze skłania się bardziej w stronę samotnej matki. Niestety, wiele matek to wykorzystuje – dodaje Dzierżęga.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Zbigniew Zamachowski płaci rekordowe alimenty!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz