Zbigniew Zamachowski jest zazdrosny o Monikę!To aktor wybiera dziennikarce kreacje na wielkie wyjścia? Zbigniew Zamachowski nigdy raczej nie należał do grona najlepiej ubranych polskich mężczyzn. Wręcz przeciwnie – aktor zwykle wydaje się zupełnie nie przejmować swoim strojem i nawet na największe gale zdarzało mu się przychodzić w… t-shircie.

Ten stan rzeczy próbowała na początku ich związku zmienić jego trzecia żona, Monika Zamachowska. Dziennikarka starała się też zachęcić gwiazdora do prowadzenia zdrowszego trybu życia i namówiła go ponoć nawet do ćwiczeń pod okiem samej Ewy Chodakowskiej, co skończyło się dla Zamachowskiego… operacją kolana!

Choć aktor nie interesuje się trendami w modzie męskiej, nie oznacza to, że nie ciekawi go to, w jaki sposób ubiera się jego żona! Okazuje się bowiem, że Zbigniew Zamachowski ma duży wpływ na to, co nosi jego ukochana!

- Mój mąż jest zazdrosny. Zawsze lubi wiedzieć, w jakiej sukience wystąpię i sprawdzić, czy nie jest za krótka. Potrafi również zrobić kąśliwą uwagę, że przesadziłam z dekoltem – wyznała w rozmowie z “Super Expressem” Monika Zamachowska.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Zbigniew Zamachowski jest zazdrosny o Monikę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz