Zayn Malik w roli projektanta!Coraz częściej projektanci zapraszają znanych artystów do współpracy. Buty, które projektowała Rihanna dla Pumy cieszyły się takim zainteresowaniem, że niektóre modele wyprzedawały się zaraz po premierze. Jakiś czas temu Gigi Hadid została również zaproszona do takiej współpracy tyle, że ze Stuartem Weitzmanem. Jak widać, jej chłopak nie chciał być gorszy i także zrobił coś dla świata mody.

Kilka miesięcy temu Donatella Versace ogłosiła, że planuje współpracę z Zaynem, jednak już teraz możemy zobaczyć zupełnie inną kolaborację piosenkarza z Giuseppe Zanotti. Kolekcja, którą stworzył Malik zawiera cztery modele butów. Dwa z nich są sportowe, dwa zaś eleganckie. Wszystkie projekty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich kolorystyka zachowana jest w odcieniach ziemi, czerni i brązu.

Ta współpraca wcale nas nie dziwi, bo Zanotti wielokrotnie opisywał Zayna Malika jako ikonę męskiego stylu dzisiejszych czasów. Myślicie, że te buty okażą się hitem? Na pewno ich cena będzie powalająca. Kolekcja do sprzedaży trafi 28 stycznia.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Zayn Malik w roli projektanta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz