Zayn Malik oświadczył się Gigi! Odrzuciła jego zaręczyny!A wydawało się, że wszystko między nimi jest na dobrej drodze… Gigi Hadid i Zayn Malik uchodzą za dobraną parę. Wprawdzie w tym roku wiele słychać było na temat zawirowań miłosnych, które pojawiły się w ich życiu, jednak ostatecznie para wróciła do siebie i pokazywała się razem na większości imprez.

Okazuje się jednak, że nie wszystko wygląda tak dobrze, jak mogłoby się wydawać, a krążące od jakiegoś czasu plotki dotyczące tego, że Gigi nie do końca ufa swojemu chłopakowi właśnie okazały się prawdą.

Wygląda na to, że teraz to piosenkarz traktuje całą relację o wiele poważniej niż modelka i to właśnie jemu bardziej zależy na tym, aby zatrzymać przy sobie piękną Hadid.

Według najnowszych doniesień – Zayn Malik oświadczył się Gigi, jednak ta… odmówiła. Modelka uznała bowiem, że jest jeszcze za młoda na ślub i nie może na obecnym etapie życia podjąć tak ważnej dla siebie decyzji. Niestety, jak więc widać były członek One Direction nie ma szczęścia do oświadczyn – ostatnie, które dotyczyły jego poprzedniej dziewczyny Perrie Edwards również nie zakończyły się zbyt wesoło…

Wszyscy teraz zastanawiają się, czy jest to tylko chwilowa decyzja Gigi, czy też po prostu modelka nie wyobraża sobie ustatkować życia z Malikiem?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Zayn Malik oświadczył się Gigi! Odrzuciła jego zaręczyny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz