Zaskakujące wyznanie Joanny Krupy!Joanna Krupa (36 l.) w najbliższym czasie nie spodziewa się zostać matką. Nie jest jeszcze na to gotowa, a poza tym boi się, że dziecko wiele zmieni. Modelka i Romain Zago wstąpili w związek małżeński zaledwie dwa lata temu, a już jest coś, co spędza kobiecie sen z powiek. To… niska aktywność seksualna jej męża. Niedawno Krupa żaliła się,że Romain nie zaspokaja jej potrzeb i bardzo rzadko razem lądują w łóżku.

“Nie uprawiam często seksu. Mąż i ja inaczej się na to zapatrujemy. On nie chce tak często, jakbym ja chciała. Chciałabym więcej razy dziennie” – mówiła prowadząca “Top Model”.

Sprawę dodatkowo utrudnia fakt, że małżonkowie nie mieszkają razem. Przez obowiązki zawodowe nie widują się też zbyt często. Wszystko mogłoby się zmienić, gdyby Krupa urodziła dziecko. Jednak ona na razie nie chce o tym słyszeć.

“Wiadomo, że jak w naszym życiu pojawią się dzieci, to będziemy musieli zamieszkać z jednym domu, bo przecież dziecko nie może się rozdwoić. Wkurzają mnie pytania, kiedy zajdę w ciążę. Jeśli będę gotowa na dziecko, to na pewno wszystkim powiem. Jak tylko poczuję, że w stu procentach tego chcę” – zdradza w wywiadzie dla magazynu “Party”.

Jest też jeden poważny problem. Po zajściu w ciążę ciało Joanny zmieniłoby się nie do poznania. Modelka jest tym przerażona, bo to ono zapewnia jej dochody!

“Sama rozumiesz, dlaczego trochę się boję i dlaczego chcę jak najdłużej odwlekać moment zajścia w ciążę. Moje ciało to jest moja waluta. Dzięki temu, jak wyglądam, zarabiam na opłacenie rachunków” – twierdzi.

Wygląda więc na to, że nieprędko zostanie mamą.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Zaskakujące wyznanie Joanny Krupy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz