Zaskakujące informacje o Adele na jej urodziny!Adele kończy dziś 28 lat. Gwiazda słynie z nietuzinkowego poczucia humoru i dystansu do siebie oraz fenomenalnego głosu. Ma też świetny styl, mimo że nie ma figury modelki.

Jej płyty w zaskakującym tempie znikają z półek, a stacje radiowe prześcigają się w emitowaniu jej nowych piosenek. Adele nie pozwala o sobie zapomnieć. Artystka niedawno powróciła do show-biznesu w wielkim stylu i wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Po kilku latach nieobecności na scenie muzycznej Adele ponownie podbiła serca słuchaczy płytą „25”. Utwory „When We Were Young” czy „Hello” zajmują wysokie miejsca na największych listach przebojów. Dzięki niezwykłemu talentowi artystka dziś ma na koncie trzy genialne albumy studyjne i siedem nagród Grammy, dwie statuetki Brit Awards oraz aż dwanaście Billboard Music Awards! Mówi się, że zastąpiła Amy Winehouse – ma równie mocny i charyzmatyczny głos oraz intrygujący wizerunek.

Adele nie osiada jednak na laurach i wciąż pnie się na szczyt. Niedawno pojawiła się na okładce “Vogue’a” w klimatycznej sesji Annie Leibovitz. Na scenie podczas jednego z koncertów …zatwerkowała niczym Miley Cyrus, a w trakcie programu Carpool Karaoke Jamesa Cardena udowodniła, że potrafi śpiewać w każdych warunkach. I to nie tylko swoje hity, ale także m.in. przebój zespołu Spice Girls, a nawet… Nicki Minaj!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Zaskakujące informacje o Adele na jej urodziny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz