Zarobki gwiazd w mediach społecznościowychZarobki gwiazd w mediach społecznościowych, czyli ile są warte zdjęcia i posty polskich celebrytek? Kto jest na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd? Lewandowska, Chodakowska, Siwiec? Będziecie zaskoczeni!

O tym, że na znanej twarzy można zarobić wiadomo od dawna. Polskie gwiazdy wiedzą o tym doskonale. Kto jest najlepiej zarabiającą gwiazdą w mediach społecznościowych? W kategorii “Ludzie” największą popularnością w Polsce cieszy się Robert Lewandowski, który zebrał na swoim Instagramie 7,2 miliony fanów. Według najnowszych obliczeń ekspertów z “The Economist”, taka ilość followersów daje mu średnie przychody w wysokości ponad pół miliona złotych. Tuż za Lewandowskim niezłe wyniki osiągają m.in. Ewa Chodakowska, Joanna Krupa, Natalia Siwiec i Anja Rubik które na Instagramie mogą zarabiać nawet 40 tys. złotych. Co ciekawe, polską królową Instagrama jest Joanna Kuchta, modelka, o która swoje zarobki opiera niemal wyłącznie na mediach społecznościowych.

Bardziej opłacalna jest popularność na Facebooku. Tam, zdaniem ekonomistów, zarobki są większe. Do elity najlepiej zarabiających gwiazd na Facebooku według obliczeń specjalistów powinniśmy zaliczyć takie gwiazdy jak: Kamil Bednarek (1,5 mln polubień), Behemot (1,3 mln polubień) oraz Cleo (1,3 mln polubień).
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Zarobki gwiazd w mediach społecznościowych

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz