Zamachowscy nie mają pieniędzy?!Monika Richardson, jak sama zapewnia w wywiadach, jest zakochana w mężu i zachwycona nim nie mniej niż wtedy, gdy się poznali. Jak wyznała w rozmowie z Vivą, uważa go za genialnego artystę i wybacza mu to, że nie dzieli z nią obowiązków domowych i jest trochę niezaradny życiowo. Monika zdradziła, że musi mu organizować nawet jego wakacje z własnymi dziećmi.

Zorientowała się już także, że Zbyszek nie pójdzie do dentysty, o ile nie zostanie tam zaprowadzony za rękę i trzeba pilnować, w co się ubiera, bo inaczej pójdzie na rozdanie Fryderyków w przepoconej koszulce po całodniowej jeździe na rowerze.

Podobno nie bardzo lubi też się przepracowywać. Poprzednia żona Zamachowskiego, Aleksandra Justa, jest zdania, że gdyby się postarał, mógłby zarabiać więcej. Dlatego zabiegała w sądzie o wysokie alimenty na czwórkę ich wspólnych dzieci. Udało się – aktor musi płacić aż 16 tysięcy złotych co miesiąc. Na alimenty zarabia jednak głównie Monika.

Żeby pokryć zobowiązania męża, zdecydowała się wynająć swój dom w Wilanowie, zaprojektowany przez tatę i przeprowadzić się z rodziną do mieszkania w kamienicy na Żoliborzu. Co gorsza, Zamachowski narzeka ostatnio na zdrowie. Dwa lata temu przeszedł operację ortopedyczną. Kiedy już wydawało się, że całkowicie wrócił do formy, ból pojawił się w drugiej stopie. Znów konieczna była operacja, jednak nie przyniosła spodziewanego rezultatu.

Niewykluczone, że czeka go jeszcze jedna operacja, a co za tym idzie kolejne miesiące na zwolnieniu – ujawnia znajomy rodziny w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Monice nie pozostało nic innego jak wziąć dodatkowy etat, żeby ratować domowy budżet. Poza pracą w Telewizji Polskiej i prowadzeniem imprez, zaczęła wykładać przedmiot… “Social Media” na jednej z prywatnych szkół wyższych.

Na tej uczelni nie zarabia się źle, ale dodatkowe obowiązki odbijają się na zdrowiu Moniki – ujawnia informator tabloidu. Ona się nie poddaje, mimo że jest jej ciężko. Sytuacja jest bardzo trudna. Mówiąc wprost, brakuje im pieniędzy.

Monika chciałaby też podobno, żeby Zbyszek chodził z nią na imprezy, bo jako para, podobnie jak Majdanowie i kiedyś “Ciało Astralne”, zarabiają znacznie więcej. Zamachowski źle czuje się w tej roli, ale może znów przekona go, że nie ma wyjścia?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Zamachowscy nie mają pieniędzy?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz