Zakopane: Luis Fonsi śpiewał z playbacku?!Luis Fonsi miał być jedną z największych gwiazd Sylwestra z TVP. Plotka głosi, że ten portorykański piosenkarz dostał aż 450 tysięcy złotych za to, że wystąpił w Zakopanem. Luis Fonsi dwukrotnie zaśpiewał swój największy hit pt. “Despacito”. Niestety, zamiast spektakularnego sukcesu TVP został niesmak. Część widzów twierdzi bowiem, że Luis Fonsi śpiewał z playbacku.

Ten rok należał do niego. Luis Fonsi jednym hitem zdołała podbić listy przebojów na całym świecie. Jego “Despacito” śpiewali niemal wszyscy. Nic więc dziwnego, że Jacek Kurski sięgnął po gwiazdę takiego kalibru, aby uświetniła sylwestra z TVP w Zakopanem. Luis Fonsi miał zakasować konkurencję. Plotka głosi, że portorykański artysta dostał aż 450 tys. zł za to, że zaśpiewał dwie piosenki. Niestety, zamiast sukcesu Telewizji Polskiej pozostał niesmak.

Część internautów jest jednak zniesmaczona. Pod nagraniem z Sylwestra Marzeń z Dwójką rozpętała się ostra dyskusja. Niektórzy twierdzą bowiem, że Luis Fonsi zgarnął sporą kwotę za to, że… zaśpiewał z playbacku! “Brak szacunku dla fanów i słuchaczy… Uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę, a leci z takiego perfidnego playbacku” – napisał jeden z internautów. “Żałosne… jeszcze tyle playbacku w telewizji na raz nie widziałem… 450 tys na to poszło…” – wtórował mu inny.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Zakopane: Luis Fonsi śpiewał z playbacku?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz