Zagrała przerażającą dziewczynkę w Ringu. Teraz jest piękną kobietą!Zagrała jedną z najbardziej przerażających postaci w historii kina. Teraz popadła w tarapaty. Daveigh Chase, nazywana “dziewczynką z Ringu”, trafiła do aresztu.

Daveigh Chase, znana jako “dziewczynka z Ringu”, trafiła do aresztu. Aktorka wybrała się na przejażdżkę samochodem, który okazał się… kradziony. Jak podaje portal TMZ, 27-letnia Case była pasażerką w samochodzie, który we wtorkowy poranek został zatrzymany przez policję do kontroli. Kiedy funkcjonariusze porównali numery tablic z rejestrem skradzionych aut, okazało się, że ani aktorka ani jej znajomy, siedzący za kółkiem, nie są właścicielami pojazdu. Daveigh Chase nie usłyszała zarzutów kradzieży, jednak jazda samochodem bez zgody właściciela jest uważana za przestępstwo. Aktorka przebywa obecnie w areszcie, który może opuścić po wpłaceniu 25 tys. dol. kaucji.

Daveigh Chase to aktorka filmowa i telewizyjna, która rozpoczęła karierę w wieku 8 lat niewielką rolą w “Sabrinie: Nastoletniej czarownicy”. Obecnie ma na swoim koncie ponad 50 występów, m.in. w filmie “Donnie Darko” czy wspomnianym “Ringu”. Podkładała także głos Lilo w animacji “Lilo & Stitch”. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w thrillerze “American Romance” z 2016 r.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Zagrała przerażającą dziewczynkę w Ringu. Teraz jest piękną kobietą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz