Z “Top Model. Zostań modelką” do “Playboya”!Uczestniczka poprzedniej edycji “Top Model. Zostań modelką” pokazała swoje wdzięki w “Playboyu”. Naga Misha Czumaczenko prezentuje się w chorwackiej edycji pisma dla panów.

Misha (Misza) Czumaczenko w „Top Model” doszła do 9. odcinka. Ale od występu w programie nie daje o sobie zapomnieć. Na Facebooku żaliła się m.in, że ma poważne problemy z nadwagą! Niedawno można ją była było zobaczyć topless w magazynie „CKM”. Teraz okazuje się, że Czumaczenko pozowała w jeszcze jednej odważnej sesji. Można ją zobaczyć nago w chorwackim “Playboyu”. Modelka pochodząca z Ukrainy wykorzystała ostatnią szansę na taką sesję. Już niebawem “Playboy” rezygnuje bowiem z pełnej nagości.

Misza nigdy nie miała oporów przed rozbieraniem się publicznie, pracowała m.in. jako striptizerka i tańczyła na rurze. – Ja strasznie lubię takie klimaty, że nago, że bielizna i takie rzeczy. Choć wydaje mi się, że moje ciało nie jest do końca tym, co te magazyny poszukują – mówiła w wywiadzie dla glamour.pl.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Z Top Model. Zostań modelką do Playboya!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz