Z kim spotyka się Joe Jonas?!Joe Jonas jeszcze trzy miesiące temu zarzekał się, że chce być wolnym strzelcem. Chyba jednak zmienił zdanie. Podobno spotyka się z Sophie Turner, a te zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Joe Jonas spotyka się z gwiazdą “Gry o tron”, Sophie Turner? Wszystko na to wskazuje. Oboje właśnie podkręcili plotki o romansie swoim zachowaniem w trakcie pobytu w Rotterdamie, gdzie odbywało się tegoroczne EMA. Na imprezie nie tylko pojawili się razem, ale też w trakcie koncertu Kings of Leon usiedli obok siebie i nie szczędzili sobie czułych gestów. Widać to także na zdjęciach, które zostały opublikowane przez jedną z fanek na Instagramie. Jonas przytula na nich aktorkę, a także ją całuje.

Nic więc dziwnego, że zagraniczne media nie przestają spekulować. Jak czytamy na “Daily Mail”:

Nie mogli od siebie oderwać wzroku. Nowa miłość? Ta dwójka została przyłapana w trakcie EMA (…). Było bardzo romantycznie, a Joe Jonas objął ją w trakcie występu.

To jednak nie pierwszy raz, gdy ta dwójka pojawiła się razem. Wcześniej na Instagramie pojawiło się ich zdjęcie z Halloween. Joe ma na nim kostium w czarne kropki, a Turner pozuje w przebraniu królika.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Z kim spotyka się Joe Jonas?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz