Z kim spotyka się Georgia May Jagger?!Znane nazwisko i kontakty w show biznesie otwierają sporo drzwi. Kolejnym na to dowodem jest przykład córki Micka Jaggera i supermodelki Jerry Hall. Georgia May zaraz po 17. urodzinach podpisała kontrakt z jedną z najlepszych agencji modelek na świecie Elita, a najwięksi projektanci biją się, by mieć ją w swoich kampaniach reklamowych.

May niemal od początku swojej kariery związana była z Joshem McLellanem. Choć wieloletniego partnera córki zdążył już zaakceptować i pokochać Mick Jagger, po siedmiu latach coś pękło i top modelka zdecydowała się zakończyć związek. Nie trzeba było długo czekać, by poznać prawdziwy powód rozstania: Georgia May poznała nową miłość. Córka żywej legendy rocka straciła głowę… dla byłego więźnia!

Pierwsze wspólne zdjęcie Georgii May i jej nowego chłopaka Normana Theuerkorna pojawiło się na początku tego roku. Przyjaciel rodziny twierdzi, że Mick Jagger nie jest zadowolony z wyboru córki:

Mick bardzo się martwi o swoją córkę – zdradza źródło Daily Mail.

Fani również obawiają się o nowy związek modelki – były więzień planuje bowiem zacząć karierę rapera, choć póki co próżno szukać jego utworów na YouTubie.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Z kim spotyka się Georgia May Jagger?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz