Z kim Brad Pitt poszedł na romantyczną kolację?Jego partnerka to z wyglądu całkowite przeciwieństwo Angie! Brad Pitt i Angelina Jolie poszli po rozum do głowy i od jakiegoś czasu ich sprawa rozwodowa wreszcie toczy się za zamkniętymi drzwiami. Dla dobra dzieci para postanowiła porozmawiać bezpośrednio ze sobą, a nie jedynie przez prawników. Para jest więc na dobrej drodze, by legalnie zakończyć swoje małżeństwo. Choć wielu wierzy, że para jeszcze zrezygnuje, tak jak miało to miejsce w przypadku Bena Afflecka i Jennifer Garner, ale jak się okazuje, Brad Pitt ruszył dalej.

Jak informują zagraniczne media Brad Pitt znalazł pocieszenie w ramionach innej, znanej aktorki. Zakochani byli wcześniej widziany na premierze filmu „The Lost City Z”. Co prawda, na czerwonym dywanie pozowali osobno, ale według naocznych świadków afterparty spędzili w swoim towarzystwie.

Jak donosi PageSix Brad Pitt był widziany na romantycznej kolacji z …Sienną Miller! Sienna Miller to aktorka znana z roli w filmie „Ugotowany”, „Snajper” czy „Alfie”. W 2015 roku rozstała się z narzeczonym, Tomem Sturridgem, który jest ojcem jej dziecka. O rzekomym flircie Sienny Miller i Brada Pitta już rozpisują się zagraniczne tabloidy.

Czy faktycznie Brad i Sienna mają romans? Jak na razie żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Możliwe, że to tylko plotki, tak jak w przypadku romansu Brada Pitta z Marion Cotilard czy Kate Hudson.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Z kim Brad Pitt poszedł na romantyczną kolację?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz