Wypadek prezydenta na Bałtyku!Na takiej wodnej rakiecie trzeba bardzo uważać. Przekonał się o tym w sobotę Andrzej Duda (45 l.). Prezydent spadł ze skutera, pływając po Bałtyku w okolicach Juraty. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Prezydent z małżonką korzystają z uroków lata nad polskim morzem w ośrodku w Juracie. I nie od dziś wiadomo, że Andrzej Duda odreagowuje tam codzienny stres, szalejąc na wodnym skuterze. A do dyspozycji ma nie byle jaką maszynę! Ten skuter ma aż 260 koni mechanicznych! Do 50 kilometrów na godzinę rozpędza się w niewiele ponad dwie sekundy. A prezydent lubi pędzić po Bałtyku.

Nie inaczej było w sobotę. Prezydent mknął po wodzie. Po kilkudziesięciu minutach spokojnej, ale bardzo szybkiej jazdy, postanowił kręcić niemal piruety. Raz skręcał gwałtownie w lewo, raz w prawo. W pewnym momencie maszyna odmówiła posłuszeństwa głowie państwa. Prezydent z impetem wpadł do wody. Natychmiast zareagowali funkcjonariusze BOR, którzy obserwowali popisy Dudy z pomostu i drugiego skutera. Ale zanim dopłynęli do Andrzeja Dudy, ten wskoczył znów na skuter. I pędził dalej. – Prezydentowi nic się nie stało. Jest wysportowany, kilka razy w tygodniu ćwiczy. Zimą od lat jeździ na narty. Zwłaszcza po tym jak kilka miesięcy temu rzucił palenie, dba o swoją formę i kondycję – zapewnili nas wczoraj najbliżsi współpracownicy Andrzeja Dudy.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Wypadek prezydenta na Bałtyku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz