Wyjątkowy prezent od władz Warszawy z okazji narodzin 3. Royal Baby!W poniedziałek na świat przyszło 3. dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Z tej okazji para dostała wyjątkowy prezent od władz miasta Warszawy. Sami zobaczcie, co to jest.

W poniedziałek księżna Kate urodziła swoje 3. dziecko. Tym razem w rodzinie królewskiej pojawił się syn. Radosną nowinę przekazał sam Pałac Kensington za pośrednictwem Twittera.

Również władze Warszawy postanowiły uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze złożyły gratulacje parze królewskiej i opublikowały informację o prezencie, który wysłali parze królewskiej z okazji narodzin ich 3. dziecka. Jest to pamiątkowe body, ozdobione symbolami Warszawy. Przy okazji zasugerowali, że kiedy kolejne “royal baby” zostało poczęte, para królewska przebywała akurat w Polsce.

Gratulujemy nowego dziecka w Rodzinie Królewskiej. Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali Warszawę. Pewnie teraz szczęśliwym rodzicom przydałoby się nasze pamiątkowe body. No to wysyłamy – czytamy komunikat na Twitterze.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Wyjątkowy prezent od władz Warszawy z okazji narodzin 3. Royal Baby!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz