Wygrani i przegrani show-biznesu w 2008 r!Zapisane jako : Plotki z Polski

Początek roku zawsze sprzyja podsumowaniom. Tym razem padło na osobistości z polskiego show-biznesu. Kto zdobył waszą największą sympatię, a kogo wolelibyście nie oglądać na szklanym ekranie i w internecie? PlotkiMagazyn.pl przygotowały dla was podsumowanie roku 2008 r.

Niekwestionowaną zwycięzczynią w kategorii „Najbardziej nielubiana osoba” została Jola Rutowicz. Jej styl ubierania, zachowanie i to, że wyskoczyła nagle jak Filip z konopii nie przysporzyło jej fanów. Wręcz odwrtonie. Przypomnijmy. Jola Rutowicz była uczestniczką reality show „Big Brother”. Później zaproszono ją do udziału w „Big Brother Vip”. To tam nawiązała bardziej medialny niż rzeczywisty romans z Jarkiem Jakimowiczem. To później jego opluwała na łamach brukowców. On też został oskarżony przez nią o kradzież jej ulubionego, różowego konika. Rutowicz nie grzeszy też inteligencją. Świadczyć mogą o tym chociażby jej publiczne wypowiedzi, np. że równik przechodzi przez Polskę. Niedawno zadeklarowała też, że jeśli będzie miała córkę, kiedy ta tylko zacznie chodzić będzie ubierana przez nią w lateksowe mini spódniczki! Już współczujemy dziecku.

Kolejną mało lubianą osobą w polskim show-biznesie jest Justyna Steczkowska. Za co? Ano chyba za udział w „Gwiazdy tańczą na lodzie” i tym w jaki sposób dała sobą pomiatać Dodzie. Ludzie, którzy są słabi nie budzą szacunku u innych. Poza tym za Jusią ciągnie się też niezbyt trafiona wypowiedź, że ona już wygrała „Taniec z gwiazdami”. Wówczas rywalizowała o kryształową kulę z Anną Guzik. Efekt był taki, że zwyciężyła Guzik, a od Steczkowskiej odwrócili się ludzie.

Skoro już jesteśmy przy „Tańcu z gwiazdami” warto wymienić Agatę Kuleszę, która naszym zdaniem zasługuje na miano „Najbardziej lubianej osoby”. Ta aktorka znana m. in. z „Heli w opałach” czy „Pensjonatu pod Różą”, nie wsławiła się żadnym skandalem związanym z jej osobą. Prowadzi przykładne życie. Od początku ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” była jedną z faworytek jury i widzów. Wszyscy jednak spodziewali się wygranej Marty Żmudy-Ttrzebiatowskiej oraz jej narzeczonego Adama Króla. Jednak ku zdziwieniu wszystkich zwyciężyła właśnie Agata Kulesza. Wygrała porsche, które… zdecydowała się przekazać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, by Jurek Owsiak zlicytował auto, a pieniadze przeznaczył dla chorych dzieci. To piękny gest z jej strony.

Na drugim miejscu, naszym zdaniem, uplasował się Szymon Hołownia. Dziennikarz, były zakonnik, prowadzący „Mam talent”. Spokojny, miły, dowcipny, inteligentny. Takich jak on telewizja potrzebuje. To dobra odtrutka na osoby pokroju Joli Rutowicz.

5 ostatnich postów użytkownika admin

4 komentarzy to “Wygrani i przegrani show-biznesu w 2008 r!”

 1. Mario Says:

  Swietny artykuł, bardzo dobre zestawienie a o joli bardzo grzecznie lecz dosadnie o jej głupocie, podoba mi się:))))

 2. Reni Says:

  Odtrutka na Jolę? hahahahha:))))świetne nowa zaraz Jola R.

 3. Pablo Says:

  świetne podsumowanie:))) Jola komedia roku

 4. Lady Says:

  Jola Jola, straszna rozwora:))))

Pozostaw komentarz