Wyciekły nagie zdjęcia Mariny CalabroMarina Calabro, 41-letnia argentyńska dziennikarka telewizyjna, stała się ofiarą hakerów, którzy wykradli z jej telefonu nagie selfie i opublikowali w internecie. Gwiazda znana z programu “Intruzi” potwierdziła, że zdjęcia, na których pozuje w wyzywających pozach w toalecie, są jej autorstwa i pochodzą sprzed trzech lat.

“Sfotografowałam się, bo chciałam zobaczyć, jak wyglądam” – tłumaczyła po incydencie. “Przecież usunęłam te zdjęcia ze starego telefonu, nie wiem, jak to się stało, że trafiły do sieci. Być może ktoś je przechwycił i opublikował. Nie znam tej osoby, ale dowiem się, kim ona jest” – zapewniała kilka miesięcy temu, kierując jednocześnie sprawę do sądu.

Ten wyciek zdjęć uznał za jawne naruszenie prywatności i nakazał gigantom internetowym wyczyszczenie wyszukiwarek i serwisów porno ze zdjęć Calabro, wydając ponadto zakaz dalszego rozpowszechniania zdjęć lub pozycjonowanie ich na dalszych stronach w przypadku jednej z wyszukiwarek.

“Cieszę się, że nie pojawiam się już w internecie” – mówi Calabro. “To są moje intymne zdjęcia, a opublikowanie ich było naruszeniem prywatności”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Wyciekły nagie zdjęcia Mariny Calabro

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz