Wszystkie zabiegi, jakimi obdarzyła się Kimmy!Kim Kardashian jeszcze przed urodzeniem syna zapowiedziała, że nie wróci do show biznesu dopóki nie odzyska figury sprzed ciąży. Jak na razie niemal dotrzymała słowa. Faktycznie unika pojawiania się w miejscach publicznych, gdzie mogliby ją sfotografować paparazzi. Nie bywa na żadnych imprezach ani nie pozuje do sesji zdjęciowych. Nie publikuje nawet selfie na Instagramie. Jak podaje magazyn Star “urlop macierzyński” wykorzystuje na liczne poprawki twarzy. Kim powiększyła usta i odmłodziła twarz serią z botoksu.

Robi wszystko to po to, aby nikt nie zorientował się jak bardzo ingeruje w swój wygląd. Zanim pojawi się publicznie wyraźne znaki licznych wizyt chirugra plastycznego znikną – powiedział informator magazynu In Touch.

Poprawki Kim może byłby mniej oczywiste gdyby nie jej siostra. Kourtney opublikowała zdjęcie razem z ukrywającą się Kim. Fani z trudem rozpoznali żonę Kanye Westa. Większość z nich komentowała, że Kardashian ledwo przypomina samą siebie.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Wszystkie zabiegi, jakimi obdarzyła się Kimmy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz