Wszyscy podziwiają ciało Devin BrugmanDevin Brugman to jedna z najgorętszych blogerek na Instagramie. Piękna Amerykanka zgromadziła już w sieci ponad milion fanów i nic dziwnego, bo jej seksowne zdjęcia naprawdę robią wrażenie.

Devin Brugman to kolejna celebrytka, która sławę zdobyła dzięki Instagramowi. W sieci piękna blogerka zgromadziła już ponad 1,2 mln fanów, a wszystko za sprawą bardzo gorących zdjęć, jakie publikuje. Modelka sama przedstawia się jako… “koneserka bikini”, a za swój cel obrała sobie publikowanie codziennie innej, gorącej fotografii w stroju kąpielowym. Jej strona poświęcona akcji “Jedno Bikini Dziennie” też cieszy się olbrzymią popularnością – śledzi ją już ponad 600 tys. osób!

Brugman swoją pasję do seksownych strojów kąpielowych zamieniła w prężnie rozwijający się biznes i wraz z najlepszą przyjaciółką, równie seksowną Natashą Oakley, projektuje i sprzedaje – a jakże! – bikini.

Uwiecznione na Instagramie życie Devin Brugman wygląda jak niekończące się wakacje. Musicie przyznać, że te zdjęcia naprawdę mogą robić wrażenie i… wzbudzać zazdrość!
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Wszyscy podziwiają ciało Devin Brugman

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz