Wstrząsający wpis Sinead O’Connor na Facebooku!“Przedawkowałam narkotyki. To jedyny sposób, by zasłużyć sobie na szacunek”.

Sinead O’Connor wstrząsnęła w weekend swoimi fanami publikując na fanpage’u serię postów, w których przyznała się, że toczy walkę z własną rodziną. W tym tygodniu wyrządzono mi straszliwe okrucieństwo. Coś we mnie pękło, ostatnie dni mnie załamały – napisała artysta zarzucając najbliższym, że ją zdradzili i zostawili całkowicie samą po operacji histerektomii (usunięcie macicy), której Sinead musiała poddać się latem. Irlandka zarzuca muzykowi folkowemu Donalowi Lunny’emu, ojcu jej jedenastoletniego syna Shane’a, że całkowicie odciął ją od dziecka i nie pozwala im się widywać. Artystka pisała także, że jej syn, który miał wiosną poważne problemy ze zdrowiem, wymaga opieki psychologicznej.

Nie jestem w domu, jestem w hotelu gdzieś w Irlandii, zameldowałam się pod fikcyjnym nazwiskiem. Gdybym tu teraz nie pisała, moja rodzina i dzieci nie wiedzieliby, gdzie jestem i co robię. Nie interesują się mną – pisała artystka dodając, że zdecydowała się na przedawkowanie narkotyków, ponieważ – jak twierdzi – to jedyny sposób, by zasłużyła sobie na szacunek najbliższych.

Irlandzki serwis BreakingNews poinformował, że artystka została odnaleziona przez policję i objęta opieką medyczną.
Żródło info i foto: cgm.pl
lg share en Wstrząsający wpis Sinead OConnor na Facebooku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz