Współpracownik Angeliny Jolie aresztowany za pedofilię i gwałty na dzieciach!



Ostatnie miesiące w życiu Angeliny Jolie nie należą do zbyt szczęśliwych. Właściwie można odnieść wrażenie, że od czasu ślubu z Bradem Pittem z aktorką dzieje się coraz gorzej: każde jej publiczne pojawienie się wywołuje falę plotek na temat stanu zdrowia i anoreksji. Nie da się ukryć, że Angelina chudnie w zastraszającym tempie i teraz ciężko rozpoznać w niej symbol seksu sprzed lat. Podobno ma to związek z sytuacją w małżeństwie.

Teraz Angelina ma kolejny powód do zmartwień. Jak donoszą brytyjskie media, kilka tygodni temu aresztowano jej bliskiego współpracownika, Jeremy’ego Gilleya, założyciela fundacji dla dzieci. Mężczyzna jest podejrzewany o… pedofilię i zgwałcenie kilku dzieci.

47-letni Gilley w 1999 roku założył fundację Peace One Day propagującą pokój na świecie oraz wspomagającą biedniejsze kraje. Organizacja zaangażowała się między innymi w Światowy Program Żywnościowy i dostarczyła ponad 30 ton jedzenia do Południowego Sudanu. To przy tej okazji z Peace One Day zaczęła współpracować Angelina Jolie, która popierała organizację przez lata.

Oprócz niej do grona współpracowników fundacji należeli między innymi Jude Law, David Beckham, Annie Lennox a także sekretarz ONZ, Kofi Annan. Brytyjska policja potwierdziła, że Gilley został aresztowany, jednak na razie wstrzymuje się od dalszych komentarzy: W czwartek 28 kwietnia 47-letni mężczyzna został aresztowany w Acton, we wschodnim Londynie pod zarzutem gwałtu. Został zwolniony za kaucją i obecnie czeka na dalsze dochodzenie, które rozpocznie się pod koniec lipca – poinformowano w oficjalnym komunikacie.

Sprawy nie chce też komentować prawnik mężczyzny, który twierdzi, że jego klient jest niewinny. Paul Morris ma nadzieję, że sprawa wyjaśni się jak najszybciej: Pan Gilley jest obecnie objęty policyjnym dochodzeniem, w ramach którego współpracuje w funkcjonariuszami w pełnym wymiarze. Jest oczywiście zszokowany i zmartwiony, ale jest przekonany, że w odpowiednim czasie jego niewinność stanie się jasna dla wszystkich. Na razie na tym etapie niemożliwe jest dalsze komentowanie sprawy – powiedział.

Ani Angelina, ani żadna z pozostałych gwiazd zaangażowanych w działalność fundacji, nie skomentowała do tej pory tych doniesień.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Współpracownik Angeliny Jolie aresztowany za pedofilię i gwałty na dzieciach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz