Wróżbita Maciej twierdzi, że Polska dziś wygra!Krótko przed meczem z Ukrainą naszej reporterce udało się porozmawiać z wróżbitą Maciejem i zapytać go, jaki obstawia wynik Polaków podczas Euro 2016. Wówczas nie byliśmy nawet pewni, czy wyjdziemy z grupy. Wróżbita Maciej natomiast przyznał, że nie układał kart tarota dla polskiej reprezentacji, ale wiernie jej kibicuje. Ma jednak pewien talizman dla kadrowiczów Nawałki…

- Bardzo chętnie położyłbym karty tarota, gdybym je tutaj miał, ale mogę pokazać ciekawostkę! Mam tutaj jedną kartę tylko, czyli brakuje 77 kart. (…) Ta karta jest na mojej lodówce, jest amuletem, którym się wspieram. A Mag oznacza szanse i możliwości. (…) Może to być karta wylosowana dla polskiej drużyny, żeby polska drużyna zawsze miała szanse i możliwości – powiedział wróżbita Maciej, który obecnie przebywa na planie programu Top Chef Gwiazdy.

To właśnie z powodu obecnego zajęcia nie mógł powróżyć Polakom na Euro 2016. Jednak zapewnia, że całym sercem jest z naszymi piłkarzami. Widać trzymanie kciuków i dobra energia wróżbity Macieja są bardzo pomocne. Już w czwartek kadrowicze Adama Nawałki zagrają z Portugalią o półfinał mistrzostw Euro 2016.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Wróżbita Maciej twierdzi, że Polska dziś wygra!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz