Wróżbita Maciej schudł 25 kilogramówNajbardziej znany wróżbita w Polsce przeszedł szokującą metamorfozę! Maciej Skrzątek zrzucił 25 kilogramów! Jaką dietę stosował?
Któż nie zna Wróżbity Macieja, który swoją elokwencją, poczuciem humoru i charyzmą czaruje widzów w programach ezoterycznych? Maciej Skrzątek jakiś czas temu zapowiedział, że zamierza wziąć się za siebie i zrzucić nadmiar kilogramów! Jak widać mówił prawdę! Jego metamorfoza to prawdziwa magia! Kiedy spojrzy się na zdjęcia przed i po przemianie, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

- Człowiek, który schudł 25 kilo! – napisał Wróżbita Maciej pod zdjęciem, które znalazło się na Facebooku. Na fotce widzimy odchudzonego celebrytę na tle górskiego krajobrazu. Fani są dosłownie oczarowani! – Jakbyś stracił 20 lat – zachwyca się jedna z nich. – Panie Macieju, jestem pełna podziwu i bardzo dumna! Tak trzymać – pisze inna. Pojawiły się również objawy troski o zdrowie Macieja. – Maciusiu kochanie, nie chudnij już więcej….już jest dobrze – czytamy w komentarzu. Jaki jest sekret diety gwiazdora? Póki co, wróżbita otacza tajemnicą, to jak schudł.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Wróżbita Maciej schudł 25 kilogramów

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz