Woody Allen mówi o sprawie molestowani córkiPodczas tegorocznego festiwalu w Cannes na uroczystej premierze filmu Cafe Society Woody’ego Allena żartowano z… gwałtu Romana Polańskiego. Francuski komik Laurent Lafitte pochwalił reżysera, który nie został jeszcze oskarżony o gwałt. Faktycznie przed sądem i policja musiał tłumaczyć się tylko z molestowania adoptowanej córki. W 1992 roku Dylan Farrow oskarżyła Allena o napaść seksualną. Ten wszystkiemu oczywiście zaprzeczył i z brak dowodów sprawa została umorzona.

Przed rozpoczęciem festiwalu syn Allena i Mii Farrow opublikował artykuł, w którym ogłosił, że wierzy siostrze. Oskarżył media o zmowę milczenia i unikanie tematu afery wokół rodziny Allena. Podczas konferencji prasowej dziennikarze pytali sławnego twórcę filmów co sądzi o tekście Ronana.

Nigdy nie czytam co pisze Ronan. Ani jego felietonów ani recenzji moich filmów. Podjąłem decyzje jakieś pięć lat temu i nigdy nie czytam w ogóle żadnych recenzji moich dzieł. Nigdy nie czytam wywiadów. Jeśli chodzi o sprawę oskarżeń to powiedziałem na ten temat wszystko co miałem do powiedzenia – odparł Allen.
Żródło info: Pudelek.pl
lg share en Woody Allen mówi o sprawie molestowani córki

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz