Wokalista Maroon 5 chce zapłacić za pogrzeb Christiny GrimmieWiadomość o zabójstwie Christiny Grimmie poruszyła wiele osób na całym świecie. Ostatnio ojczym Seleny Gomez, Brian Teefey, postanowił zebrać pieniądze dla jej rodziny. Teraz okazało się, że wokalista Adam Levine również zaproponował swoją pomoc. Artysta chce zapłacić za pogrzeb dziewczyny.

10 czerwca Christina Grimmie rozdawała autografy po jednym ze swoich koncertów. Wtedy podszedł do niej nieznany mężczyzna i strzelił. Brat piosenkarki złapał napastnika, jednak ten zdążył popełnić samobójstwo. 22-latka została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym, gdzie po kilku godzinach zmarła.

Jej śmiercią wstrząśnięty jest m.in. Adam Levine, który był trenerem Grimmie w programie “The Voice”. Tuż po zastrzeleniu dziewczyny opublikował na Twitterze wzruszający wpis.

- Behati i ja jesteśmy wstrząśnięci i załamani śmiercią Christiny Grimmie. Nasze serca są teraz z jej najbliższymi. Ona była obdarzona naturalnym talentem, który zdarza się bardzo rzadko. Odebrano nam ją zbyt wcześnie – napisał wokalista.
Levine postanowił również osobiście zadzwonić do matki dziewczyny i zaproponować pokrycie kosztów pogrzebu piosenkarki. O tym fakcie za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował brat Christiny.

- Dzisiaj rano dowiedziałem się, że Adam Levine osobiście zadzwonił do mojej mamy i powiedział, że chce zapłacić za pogrzeb mojej siostry. Byłem w szoku. Potem zobaczyłem, że na stronie fundacji zebrano już ponad 100 tysięcy dolarów dla mojej rodziny. Słowa nie potrafią wyrazić tego, co czuję – napisał Marcus Grimmie.

Nie wiadomo jednak, czy rodzina zmarłej piosenkarki zamierza skorzystać z pomocy Adama Levine’a.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Wokalista Maroon 5 chce zapłacić za pogrzeb Christiny Grimmie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz