Wojciech Szczęsny opłaca karierę żony!Marina Łuczenko od kilku miesięcy pracuje nad wielkim powrotem na rynek muzyczny. Wokalistka wydała przed wakacjami singiel “On My Way” i przygotowuje już kolejne utwory na płytę – pierwszą od pięciu lat. Nic dziwnego, że młodziutka piosenkarka chce zrobić wszystko, aby zdeklasować rywalki i zadowolić spragnionych fanów.

Najpierw był bajkowy ślub w Grecji. Potem para wybrała się w romantyczną podróż dookoła świata. Teraz przyszedł czas na realizację zawodowych ambicji. Okazuje się, że Wojciech Szczęsny (26 l.) bez mrugnięcia okiem spełnia marzenia żony i to wszystkie bez wyjątku. Jak dowiedział się Fakt, piłkarz finansuje produkcję najnowszej płyty Mariny Łuczenko (27 l.). Bramkarz nie zamierza na tym oszczędzać! Jego ukochana nagrywa m.in. z producentem hitów Beyonce (34 l.).

– Wojtek wie, jak ważny jest dla niej powrót do muzyki. Krążek powstaje w Londynie, gdzie Marina pracuje z najlepszymi nazwiskami w branży – tłumaczy Faktowi znajoma pary. Koszt solowej płyty Łuczenko ma się zamknąć w 200 tysiącach złotych. Jednak dla zarabiającego 500 tysięcy złotych tygodniowo piłkarza to żaden wydatek. Taki mąż to skarb!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Wojciech Szczęsny opłaca karierę żony!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz