Wojciech Szczęsny broni żony na łamach magazynuŻycie Mariny i Wojtka Szczęsnych niewątpliwie zdominowało mijający rok w show biznesie. Para wywołuje niemałe emocje, co – choć nie podoba się Marinie – jest nieustannie podsycane przez kolejne wywiady, których udziela 28-latka.

Żona Wojtka nie może się zdecydować, czy życie w show biznesie podoba jej się czy nie. Bardzo emocjonalnie reaguje też na artykuły dotyczące jej statusu materialnego, jednak nie daje nam zbyt wielu szans na odniesienie się do jej talentu, bo choć wydała właśnie płytę, nie gra koncertów.

Niedawno szczerze przyznała, że nie może już śpiewać tak jak dawniej, bo “jest śpiewającym inwalidą”.

W obronie Mariny zawsze staje Wojtek, sprawiający wrażenie nieco bardziej zdystansowanego. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Gala piłkarz podkreślił, że ceni sobie to, że Marina w ogóle wydała płytę. Mogłaby przecież “nic nie robić”…

Marina jest bardzo ambitną dziewczyną. Wykonuje swój zawód z miłości i to jest piękne. Ja pracuję, bo to sposób na utrzymanie rodziny. Marina nie musi, mogłaby się zadowolić tym, co mamy i nic nie robić. A jednak pracuje, choć kosztuje ją to dużo zdrowia i poświęcenia. Jestem pewny, że jej pasja do muzyki jest większa niż moja do piłki – skomentował Szczęsny.

Dziennikarz w trakcie wywiadu zapytał też “Marę” o jej zamiłowanie do luksusowych dodatków. Ta jednak szybko ucięła temat:

Jesteśmy power couple. Wojtek tak jak ja, nie lubi chodzić po sklepach, kupuje rzeczy przez Internet – powiedziała. Dodała też, że u boku swojego męża czuje się pewnie:

Wojtek nigdy nie nadużył mojego zaufania. Wiadomo, jak to jest z chłopakami, którzy grają w piłkę – mając pieniądze często myślą “Mogę mieć każdą”. Ale dziewczyna, która ma poukładane w głowie i się szanuje, nie pozwoli sobie na to, by być jedną z wielu.

Sam Wojtek szczerze przyznaje, że ich życie odbiega od tego, które wiedzie większość rówieśników tej “power couple”:

“Każdy ma swoją skalę problemów. Dla jednych będzie to brak środków do końca miesiąca, by przeżyć, a dla mnie – przegrany mecz” – powiedział.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Wojciech Szczęsny broni żony na łamach magazynu

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz