Włoskie wakacje Kasi Tusk!Kasia Tusk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale rzadko znajdziemy tam zdjęcia z rodzicami. Tym razem blogerka zrobiła wyjątek. Kasia Tusk to jedna z najsłynniejszych polskich blogerek. Bardzo intensywnie działa w swoich mediach społecznościowych, chętnie chwali się każdą chwilą swojego życia. Rzadko jednak publikuje rodzinne zdjęcia. Tym razem zrobiła wyjątek.

Jakiś czas temu spełniło się jedno z największych marzeń Kasi Tusk. Blogerka wraz z Jessicą Mercedes zostały zaproszone na premierę nowej odsłony Chanel No 5, która pachnie różami i jaśminem. Gwiazdy i przedstawiciele mediów wybrali się wówczas do francuskiej Prowansji. Kasia Tusk od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach we Wloszech. Blogerka wypoczywa w Porto Cervo, miasteczku na Sardynii. Na wypoczynek nie wybrała się jednak sama, co zdradziła na jednej z fotografii. Okazuje się, że w wypoczynku towarzyszą jej rodzice – Donald i Małgorzata Tuskowie.

Wyglądacie znajomo. Czy skądś się znamy? Zero podobieństwa. Przypadek? Nie sądzę — podpisała fotografię blogerka.

Fani gwiazdy bardzo ucieszyli się z tego zdjęcia, czego wyrazem była spora ilość komentarzy pod zdjęciem. Nie zabrakło miłych słów zaadresowanych do byłego premiera. Internauci od razu zauważyli, że Donald Tusk świetnie się bawi – były premier doczekał się nie tylko pozdrowień. Fani pogratulowali mu nawet opalenizny oraz okrzyknęli, że Donald Tusk na zdjęciu z córką wygląda jak zmęczony James Bond.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Włoskie wakacje Kasi Tusk!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz