Włodzimierz Szaranowicz oburzony po wypowiedzią Magdy Gessler!Magda Gessler znów powiedziała o kilka słów za dużo? Gwiazda „Kuchennych rewolucji” niedawno ostro skrytykowała dietę polskich sportowców w Rio. Miało to miejsce podczas wizyty Anity Włodarczyk w jej restauracji. Magda postanowiła bowiem ogrzać się nieco w blasku jej sukcesu i zrobić sobie reklamę, dlatego zaprosiła ją na darmową kolację.

Oczywiście oprócz Anity zaproszenie dostał też tłum fotoreporterów i dziennikarzy, aby jej wspaniały gest nie pozostał niezauważony. Podczas rozmowy z jedną z reporterek, Magda zaczęła bardzo narzekać na potrawy serwowane w Rio!

“Nasza ekipa była prowadzona po macoszemu. Dostawali jedzenie z koryta, z którego jedli wszyscy. To skandal” – oburzała się restauratorka.

Dodała także, że chętnie podejmie się cichych rewolucji w polskich stołówkach dla sportowców, gdzie, jak stwierdziła, „są karmieni gorzej niż świnie”.

Jej słowa oburzyły popularnego komentatora sportowego, Włodzimierza Szaranowicza!

“Porównanie stołówki olimpijskiej w Rio de Janeiro do koryta dowodzi, że pani Magda zupełnie nie rozumie istoty Wioski Olimpijskiej” – powiedział „Na żywo”.

“Na dużej imprezie sportowej nie ma możliwości, aby ekipy przywoziły kucharzy” – zżyma się komentator.

Jego zdaniem jedzenie było przyzwoite, choć nieco monotonne.

“Można też było zjeść coś na mieście. Kuchnia brazylijska jest pyszna!” – dodał.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Włodzimierz Szaranowicz oburzony po wypowiedzią Magdy Gessler!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz