Witold Waszczykowski trafił do szpitala! Co mu dolega?Były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski trafił do szpitala MON w Warszawie. Jak informuje Onet.pl – ma problemy z oddychaniem. Przechodzi badania.

Waszczykowski trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego na ul. Szaserów. To ten sam szpital, z którego w piątek wyszedł Jarosław Kaczyński. Prezes PiS przebywał w nim od ponad miesiąca w związku z chorobą zwyrodnieniową stawów – pisze Onet.pl.

Witold Waszczykowski w latach 2015-2018 był ministrem spraw zagranicznych w rządzie Beaty Szydło oraz Mateusza Morawieckiego. Wcześniej był także posłem na Sejm VII i VIII kadencji.

Polityk w latach 2005-2008 był podsekretarzem stanu w MSZ, a w latach 2008-2010 pełnił funkcję zastępcy szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Wczoraj do szpitala w Krakowie trafił inny polityk związany z PiS, Ryszard Terlecki. Wicemarszałek Sejmu przebywał na SORze jednego z krakowskich szpitali. Beata Mazurek poinformowała, że polityk jest już w domu, a “z jego zdrowiem jest ok”.
Źródło info i foto: rp.pl
lg share en Witold Waszczykowski trafił do szpitala! Co mu dolega?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz