Willa Jacksona na sprzedażLuksusowa willa, w której Michael Jackson mieszkał aż do śmierci, czeka na nowego właściciela. Posiadłość wystawiono na sprzedaż za 9,5 miliona dolarów. Siedem sypialni, dwanaście łazienek, ogromna kaplica i liczne dzieła sztuki przedstawiające wizerunek króla popu, to nie jedyne zapierające dech w piersiach elementy wystroju jego olbrzymiej rezydencji w Las Vegas.

Do tego domu Jackson zabierał swoje dzieci, żeby pobyć z nimi z dala od medialnego szumu. Wnętrza zachwycają stylizowanymi na zabytkowe meblami, ozdobnymi kandelabrami i wizerunkami króla popu na ścianach. Pokoje są ogromne, a sypialnie mają lustra, przy których Michael Jackson miał ćwiczyć swoje choreografie przed każdym koncertem. Na terenie posiadłości znajduje się nawet prywatna kaplica, która pomieści 70 osób, a także pokój dla zwierząt.

Wrażenie robi też ogród pełen drzew i krzewów z fontanną. Wewnątrz rezydencji, w piwnicy, znajduje się specjalny tunel, dzięki któremu gwiazdor miał możliwość ucieczki przed paparazzi. Także w piwnicy jest galeria sztuki. Kompleks rozpościera się na działce o powierzchni prawie 8 tys. metrów kwadratowych.

Willa została wybudowana w 1950 roku, a jej właścicielem był wtedy właściciel teatru Horst Schmidt. Rezydencja trafia na rynek już po raz kolejny. Wcześniej wystawiono ją na sprzedaż w 2014 roku za 19,5 miliona dolarów. Po dwóch latach cenę obniżono o 10 milionów.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Willa Jacksona na sprzedaż

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz