Wiktoria Gąsiewska jest zazdrosna o Adama ZdrójkowskiegoNastoletnie fanki Adama Zdrójkowskiego (18 l.) dałyby się pokroić za możliwość spotkania z aktorem. Gwiazdor „Rodzinki.pl” chętnie by skorzystał z niektórych propozycji, gdyby nie jedna poważna przeszkoda – kategoryczny sprzeciw jego zazdrosnej partnerki Wiktorii Gąsiewskiej (19 l.).

– Dostaję przez internet mnóstwo propozycji spotkań, w tym bardzo często prośby o to, żebym towarzyszył moim wielbicielkom na studniówkach. Gdybym się na wszystkie oferty godził, to miałbym drugą pracę – zażartował Zdrójkowski podczas rozmowy telefonicznej z dziennikarzem Faktu. Po czym dodał, że choć ma chęci na takie spotkania, to niestety nie ma na nie czasu.

I chyba napytał sobie biedy, bo prędziutko się zreflektował. – No i dochodzi zazdrość Wiktorii, która właśnie posłała mi bardzo wymowną minę, więc przyjmijmy jednak, że nie ma mowy o takich spotkaniach z fankami. A w tym roku będę uczestniczył tylko w jednej studniówce – mojej dziewczyny – poprawił się nastoletni gwiazdor.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Wiktoria Gąsiewska jest zazdrosna o Adama Zdrójkowskiego

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz