Wiemy, kiedy trzecie Royal Baby przyjdzie na świat!Księżna Kate urodzi lada dzień. Zagraniczne media próbują zgadnąć, kiedy dokładnie na świecie pojawi się trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama. Najbardziej prawdopodobny termin to 20 lub 21 kwietnia. Szpital, w którym ma rodzić księżna Kate, jest już w gotowości. Jedno ze skrzydeł placówki zostało zamknięte. Teraz pozostało już tylko cierpliwie czekać.

Choć początkowo Kate Middleton kiepsko znosiła swój odmienny stan, teraz wręcz promienieje. Zagraniczna prasa próbuje za to odgadnąć, kiedy dokładnie na świecie pojawi się jej trzecie dziecko. Wiadomo jedynie, że ma to nastąpić w połowie kwietnia. Biorąc pod uwagę fakt, że poprzednie dzieci księżnej Kate przychodziły na świat nieco po terminie, zagraniczna prasa typuje, że tym razem będzie to 20 lub 21 kwietnia.

Szpital St Mary’s Hospital w Paddington, gdzie przyjdzie na świat trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, jest już gotowy na ich przyjazd. Podobno zamknięto już jedno ze skrzydeł placówki oraz część parkingu. Ta sytuacja ma się utrzymać do 30 kwietnia.

Jak myślicie, czy księżna Kate tym razem urodzi chłopca czy dziewczynkę? A może faktycznie będą to bliźnięta?
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Wiemy, kiedy trzecie Royal Baby przyjdzie na świat!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz