Wiemy już ile Jurek Owsiak zarabia na WOŚP!Zarobki Jerzego Owsiaka w fundacji WOŚP od wielu lat wzbudzają wiele kontrowersji. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ujawnił szczegóły swojego wynagrodzenia. W jednym z wywiadów w końcu padła konkretna kwota. Ile dokładnie zarabia Jerzy Owsiak?

Ile zarabia Jerzy Owsiak? Takie pytanie powraca jak bumerang praktycznie przy okazji każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zarobki Jurka Owsiaka w fundacji WOŚP to kwestia, która od lat niezmiennie wzbudza emocje, dyskusje i wiele plotek. Chcąc postawić sprawę jasno i raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje na ten drażliwy temat, szef WOŚP w 2017 roku po raz pierwszy podał konkretną kwotę. Odpowiedź na pytanie o wysokość zarobków Jerzego Owsiaka padła w wywiadzie z dziennikarzem tygodnika “Newsweek”.

Jak ustalił dziennikarz Radosław Omachel, wynagrodzenie Jerzego Owsiaka nie pochodzi bezpośrednio ze środków fundacji WOŚP, gdzie działacz nie ma nawet etatu, ale z funduszów spółki Złoty Melon, która jest m.in. producentem Przystanku Woodstock. Złoty Melon zajmuje się zapleczem każdego Finału, przygotowuje grafiki dla Orkiestry oraz m.in. wydaje płyty z muzyką. Ile więc dokładnie zarabia Jerzy Owsiak?

Pensja Jerzego Owsiaka wynosi około 9 tysięcy złotych. Do tego dochodzi telefon służbowy oraz auto udostępniane mu przez fundację WOŚP.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Wiemy już ile Jurek Owsiak zarabia na WOŚP!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz