Wiedzieliście, że Olaf Lubaszenko ma tak piękną siostrę?!Beata Chyczewska dołączyła do obsady serialu TVP, “Leśniczówka”. Kim jest siostra Olafa Lubaszenki i czym zajmowała się do tej pory?

Olaf Lubaszenko należy do czołówki polskich aktorów, ale pewnie niewiele osób wie, że ma on młodszą siostrę. Beata Chyczewska (po ślubie przyjęła nazwisko męża), poszła w ślady brata i ojca, Edwarda Linde-Lubaszenki i wybrała aktorstwo. Niedługo będziemy mogli ją oglądać na ekranie TVP w serialu “Leśniczówka” u boku Krzysztofa Globisza czy Jolanty Fraszyńskiej.

Beata na szkołę aktorską zdecydowała się dosyć późno, bo w wieku 23 lat. Wcześniej zarzekała się, że mimo tego, że pochodzi z aktorskiego klanu, nie chce iść tą ścieżką kariery. Przyznała też, że gdy jej ojciec dowiedział się, że chce zdawać na aktorstwo powiedział, że nie ma na to szans ze względu na zbyt słabą dykcję.

Chociaż od ukończenia studiów minęło prawie 5 lat, dopiero teraz pojawi się na ekranach telewizorów. Dostała rolę w “Leśniczówce”, nowym serialu TVP. Poza grą w serialu, Chyczewska prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci i pracuje w TVP3 Warszawa. Po studiach zrobiła sobie też chwilę przerwy, urodziła dziecko i wraz z rodziną wyjechała na pewien czas do Genewy.

Nie miałam parcia na szkło – podkreśla aktorka.

Czekacie na debiut Chyczewskiej? Myślimy, że z takim talentem w genach, sukces to tylko kwestia czasu!
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Wiedzieliście, że Olaf Lubaszenko ma tak piękną siostrę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz