Wesele Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana będzie trwało 3 dni!To wydarzenie urosło już do rangi ślubu tysiąclecia. Od dwóch lat nie mówi się o niczym innym, tylko o zamążpójściu Małgorzaty Rozenek (38 l.). I jak dowiedział się “Super Express”, ma się to wydarzyć już za dwa miesiące. W Boże Ciało 26 maja Perfekcyjna Pani Domu poślubi Radosława Majdana (44 l.). Weselisko ma trwać aż trzy dni!

Para postanowiła wyprawić huczną, bo trzydniową uroczystość w ekskluzywnym hotelu w Krynicy-Zdroju! Prócz eleganckiej sali, gdzie odbędzie się wesele, goście będą mieli do dyspozycji, co im się tylko zamarzy. Na terenie górskiego ośrodka znajdują się bowiem baseny, sauny, jacuzzi. Można tam będzie wybrać się nawet na masaż.

Wybór hotelu to nie przypadek. Jego właścicielem jest przyjaciel Radosława, były właściciel klubu sportowego Polonia Warszawa. Nie bez znaczenia było też położenie. Czterogwiazdkowy Czarny Potok jest usytuowany u podnóża Jaworzyny Krynickiej, w najpiękniejszym uzdrowisku w Polsce.

Goście będą mieli zagwarantowane piękne widoki, ale także pyszne jedzenie. Jak udało nam się dowiedzieć, na weselnych stołach będą królowały pstrągi i łososie, pieczone kaczki i udźce wołowe. Na deser weselnicy posmakują włoskiego tiramisu. Koszt jednego talerzyka to 300 zł. Na weselu mają się pojawić tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina.

- Nie będzie to więcej niż 50-60 osób. Małgosia i Radek chcą skromnej uroczystości, a potem po prostu przez trzy dni zamierzają odpoczywać i świętować zaślubiny w gronie życzliwych im osób – zdradza nasz rozmówca. Młoda para za trzydniową imprezę będzie musiała zapłacić około 80 tys. zł.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Wesele Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana będzie trwało 3 dni!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz