Weronika Rosati zakochana w chirurgu!Czyżby w końcu spełniały się jej marzenia? Weronika Rosati (34 l.) długo szukała prawdziwej miłości, ale nie miała szczęścia do facetów. Teraz aktorka znalazła tego jedynego i niebawem stanie na ślubnym kobiercu! Piękna aktorka przyjęła już oświadczyny lekarza Roberta Śmigielskiego (52 l.) i teraz oboje zastanawiają się nad kolejnym krokiem.

Weronika Rosati jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Jej ukochany, światowej sławy lekarz ortopeda Robert Śmigielski, poprosił ją o rękę, a ona oczywiście powiedziała “tak”. – Weronika nie mówi o nim inaczej niż “mój narzeczony”. Nigdy nie była taka szczęśliwa – zdradza nam jej dobra znajoma.

Jak udało nam się dowiedzieć, do zaręczyn doszło jakiś czas temu, ale aktorka bała się, że informacja natychmiast wyjdzie na jaw i spowoduje lawinę niepochlebnych komentarzy. Teraz również w tajemnicy planują swój ślub. To będzie zwieńczenie tej pięknej miłości.

Poznali się ponad 5 lat temu. Ale oboje wiedli wtedy inne życia. Ona stawiała na karierę, on miał żonę. Zaprzyjaźnili się nieco później. Wtedy to ówczesny partner gwiazdy, Piotr Adamczyk (45 l.), doznał kontuzji stopy podczas biegów. Weronika i Piotr byli wówczas częstymi gośćmi Śmigielskiego. Kto by przypuszczał, że los zetknie ich znowu? W 2013 roku Weronika połamała nogę w wypadku, który spowodował Adamczyk. Ponownie potrzebowała opieki medycznej. Kiedy Rosati rzuciła aktora, lekarz stał się dla niej najbliższą osobą. Wspierał ją w trudnych chwilach. I tak narodziło się to uczucie. Postanowili zamieszkać razem i do dziś są nierozłączni. Nie przeszkadza im różnica wieku. Robert jest przecież o 18 lat starszy od Weroniki. Nie przeszkadza jej nawet to, że ukochany był już żonaty i ma czwórkę dzieci. Od ponad roku są w sobie nieprzerwanie zakochani, dlatego postanowili zrobić krok naprzód.

- Weronika tyle razy się już przejechała i cierpiała przez facetów. Tym razem w końcu jest pewna i wie, że to ten jedyny. On też świata poza nią nie widzi – zapewnia nas koleżanka Rosati.

Para ma stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Ceremonia będzie skromna, ale wyjątkowo szykowna. Weronika marzy o sukni w stylu swojej idolki Elizabeth Taylor.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Weronika Rosati zakochana w chirurgu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz